drug_goy (drug_goy) wrote,
drug_goy
drug_goy

Мобильная "рабочая сила"


У найближчі роки в Україні можуть бути проблеми з нестачею робочої сили.

Про це заявив віце-прем'єр Сергій Тігіпко в ефірі 5 каналу.

"У нас вже можуть бути проблеми у найближчі роки з нестачею робочої сили. Якщо піде таке економічне зростання, яке ми мали у 2007 році...У нас зразу пішло не вистачати будівельників, людей, які б працювали на машинобудівних заводах", - зазначив він.

"Якщо хочемо нормальну економіку, ми повинні, щоб наша робоча сила була мобільною. Але для цього потрібно, щоб держава вклала гроші", - наголосив Тігіпко.

"Якщо є пропозиція в одному регіоні створити робочі місця - ми повинні дати інформацію і створити умови, щоб люди, які приїдуть за цією інформацією, жили в людських умовах", - сказав віце-прем'єр.

За його словами, це "абсолютно нормальна, європейська, світова практика". "До 10% у США жителів тих чи інших штатів переїжджають, якщо в одному (штаті) немає робочих місць, в інший", - зазначив Тігіпко.

Українська правда

Превод:

В ближайшие годы в Украине могут быть проблемы с нехваткой рабочей силы. Об этом заявил вице-премьер Сергей Тигипко в эфире 5 канала.

"У нас уже могут быть проблемы в ближайшие годы с нехваткой рабочей силы. Если пойдет такой экономический рост, который мы имели в 2007 году ... У нас сразу пошло не хватать строителей, людей, которые бы работали на машиностроительных заводах", - отметил он.

"Если хотим нормальную экономику, мы должны, чтобы наша рабочая сила была мобильной, но для этого нужно, чтобы государство вложило деньги", - подчеркнул Тигипко.

"Если есть предложение в одном регионе создать рабочие места - мы должны дать информацию и создать условия, чтобы люди, которые приедут по этой информации, жили в человеческих условиях", - сказал вице-премьер. По его словам, это "абсолютно нормальная, европейская, мировая практика".

"До 10% в США жителей тех или иных штатов переезжают, если в одном (штате) нет рабочих мест, в другой", - отметил Тигипко.

Комментарий позже...
Tags: Украина
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments